هرس کردن درختان و نکات مهم


درختان گردو داراي چوب هاي سخت و بلندي هستند که در مناطق بسياري در حال حاضر در حال رشد هستند.


نهال گردو از کشور آمريکاي شمالي بوجود آمد و سپس بدليل استقبال بي نظير و خواص درماني بسيار مورد توجه قرار گرفت.در برخي از مناطق آمريکا در کاليفرنياي شمالي درختان زود رشد مي کنند و نيازي به هرس کردن پي در پي ندارند.


هرس کردن درختان گردو چه زماني مناسب است؟


بهترين زمان براي هرس کردن درختان گردو در فصل بهار قبل از شروع رشد نهال گردو مي باشد که البته گاهي اوقات لازم است بدليل طوفان و آسيب رسيدن به درختان و شرايط برطرف کننده ممکن است هرس کردن لازم باشد.


ابزارهاي هرس خود را با الکل تميز کنيد تا بيماري را به درخت منتقل نکند. در طول تابستان درختان نسبت به اوايل بهار که هنوز خواب نيستند بيشتر درمعرض عفونت مي باشند. 


درخت را از نظر خسارت طوفان يا آسيب ديگري که ممکن است در طول تابستان رخ داده باشد ، بررسي کنيد. براي جلوگيري از خطرات ايمني و به حداقل رساندن بافت ساقه در معرض ، شاخه هاي شکسته يا آويزان را هرس کنيد. در طول تابستان که گردو در فصل رشد است ، زخم ها به سرعت بسته نمي شوند.


براي هرس کردن شاخه ي اصلي را از شاخه ي فرعي جدا کنيد و شروع به هرس کردن کنيد.


هرس کردن براي سلامت و بهره وري بهتر درختان بسيار اهميت دارد و به عملکرد درخت خيلي کمک مي کند.نهال گردو,انواع نهال گردو,خريد نهال گردو,خريد نهال گردو در کرج,نهال گردو چندلر

خريد نهال گردو
انواع نهال گردو
خريدنهال گردو در کرج
نهال گردو چندلر
هرس کردن درختان"/>

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها


Steve رازهای مگو ساحل موزیک | دانلود آهنگ جدید شاد و غمگین Rafael Brandon الشاعرحبيب ابو احمد عبيداوي کانون تبلیغاتی بهنما آیه روز، برنامه روز ELECTRICAL EDUCATION